Program


Program:

23.5.2022. PONEDJELJAK

18:00 - 19:30: PANEL DISKUSIJA: Čuje li politika zvona za uzbunu?
sudjeluju: Dunja Mazzocco Drvar, Jelena Puđak, Zoran Tomić
moderira: Morana Kasapović
lokacija: Ritam Grada, Gajeva 2 (u prolazu)

19:30 - 20:00: PIĆE DOBRODOŠLICE

20:00 - 21:00: RAZGOVOR S PISCEM - Rachida Lamrabet: Reci to nekome
moderira: Sanja Baković
lokacija: Ritam Grada, Gajeva 2 (u prolazu)

24.5.2022. UTORAK

17:00-19:30: EVERY STORY MATTERS
                      1. Predstavljanje mladih autora: Inkluzivne priče

sudjeluju: Staša Guček Sedevčič, Mirna Brođanac, Olja Savičević Ivančević, Shamisa Debroey, Fatinha Ramos, Ines Viegas Oliveira, Heike Herold, Yannick Geens, Rita Pires dos Santos, Rozemarijn Houben
moderira: Anita Peti-Stantić
lokacija: Hotel Dubrovnik

                      2. Okrugli stol: Tko priča naše priče?
sudjeluju: Yannick Geens, Mirna Brođanac, Ines Viegas Oliveira, Staša Guček Sedevčič, Shamisa Debroey, Mirela Barbaroša-Šikić, Marijana Češi, Andreja Silić, Biljana Petljak-Zekić, Nives Tomašević
moderira: Anita Peti-Stantić
lokacija: Hotel Dubrovnik

18:30- 19:30: RAZGOVOR S PISCEM - Đorđe Matić: Šifrirano, biografija
moderira: Sanja Baković
lokacija: Ritam Grada, Gajeva 2 (u prolazu)

20:00- 21:30: PANEL DISKUSIJA: Zelena poezija
sudjeluju: Andriana Škunca, Gordana Benić, Goran Čolakhodžić
moderira: Sanja Baković
lokacija: Ritam Grada, Gajeva 2 (u prolazu)

25.5.2022. SRIJEDA

17:30-18:30: KUL U GRADU: Sjaj kratke priče
sudjeluju: Tanja Radović , Dalibor Šimpraga
moderira: Sanja Baković
lokacija: Knjižara Ljevak

18:00- 19:30: PROMOCIJA KNJIGE Mirna Brođanac: Lanina priča
sudjeluju: Mirna Brođanac, Julijana Matanović, Ivana Bodrožić, Sofija Lalić
moderira: Nives Tomašević
lokacija: Knjižnica Bogdana Ogrizovića, Preradovićeva 5

20:00- 21:30: PANEL DISKUSIJA Klimatske promjene – sadašnjost, a ne budućnost
sudjeluju: Marija Andrijašević, Maja Telišman Prtenjak, Andri Magnason
moderira: Morana Kasapović
lokacija: Ritam Grada, Gajeva 2 (u prolazu)

26.5.2022. ČETVRTAK

17:00-18:00: KUL U GRADU: Biblioterapija i poetska terapija
sudjeluje: Ivana Bašić
moderira: Sanja Baković
lokacija: Knjižara Ljevak

18:30- 19:30: Razgovor s piscem - Andri Snaer Magnason: O vremenu i vodi
moderira: Vlasta Prohaska
lokacija: Ritam Grada, Gajeva 2 (u prolazu)

20:00- 21:30: PANEL DISKUSIJA - Ekofeminizam
sudjeluju: Mirela Holy, Branka Galić, Karmen Ratković, Suzana Marjanić
moderira: Morana Kasapović
lokacija: Ritam Grada, Gajeva 2 (u prolazu)

27.5.2022. PETAK

17:00-18:00: MALA SLOVA Željka Vukelja: Magični pričokaz za djecu
lokacija: Knjižara Ljevak

18:30- 19:30: RAZGOVOR S PISCEM Eva Meijer: Kuća za ptice
moderira: Sanja Baković
lokacija: Ritam Grada, Gajeva 2 (u prolazu)

20:00- 21:30: PANEL DISKUSIJA - Istina je voda duboka - Što je tako privlačno u teorijama zavjere?
sudjeluju: Saša Ceci , Velimir Grgić, Nikola Erceg
moderira: Morana Kasapović
lokacija: Ritam Grada, Gajeva 2 (u prolazu)

28.5.2022. SUBOTA

11:00-12:00 MALA SLOVA Jelena Pervan: Svako dijete voli i treba priče
lokacija: Knjižara Ljevak

18:00- 19:00: RAZGOVOR S PISCEM Tena Štivičić: 64 
Moderira: Sanja Baković
lokacija: Ritam Grada, Gajeva 2 (u prolazu)

19:00- 20:30: PANEL DISKUSIJA – Gdje sam u svemu tome ja
sudjeluju: Eva Meijer, Dražen Šimleša, Edo Popović
moderira: Morana Kasapović
lokacija: Ritam Grada, Gajeva 2 (u prolazu)

20:30-22:00: Goodbye drinks&music